Про нас

Про нас

ТОВ «Фірма «Юніком» – це професійна команда фахівців, здатних на вимогу замовника виконати завдання будь-якої складності згідно з високими стандартами якості будівельно-монтажних робіт! Високий професіоналізм та величезний досвід наших працівників дають змогу виконувати поставленні завдання в найкоротші терміни та високої якості європейського рівня!

ЗВЕРНУТИСЯ

Наша місія

Надати якісні послуги з будівництва та ремонту, з урахуванням сучасних стандардів та вимог.

Часті запитання

Як визначити орієнтовний час виконання замовлення?

Час виконання замовлення напряму залежить від складності завдання, кількості і кваліфікації працівників, задіяних на об’єкті, кількості техніки, робочих умов, тощо.
Враховуючи велику кількість змінних, радимо Вам зв’язатися з нашими фахівцями для проведення індивідуального розрахунку.

Скільки коштує замовити будівництво об’єкту?

Вартість проєкту залежить від багатьох факторів, таких як: об’єм робіт, вартість будівельних матеріалів, бажані строки готовності, необхідність задіяти ту чи іншу спеціалізовану техніку, тощо.
Ми маємо великий досвід у будівництві, тож зорієнтуємо Вас, з огляду на вартість аналогічних об’єктів.
Зв’яжіться з нами, і ми допоможемо більш точно розрахувати вартість будівництва або ремонту в індивідуальному порядку.

Як розпочати проєкт з будівництва?

У штаті нашої компнію працюю всі необхідні спеціалісти, які можуть допомогти на будь-якому етапі готовності технічного завдання.
Зв’яжіться з нами через форму, надішліть листа на email, або зателефонуйте, і наш фахівець надасть розгорнуту відповідь на ваші запитання.

Членів команди

виконаних замовлень

років досвіду

задоволених клієнтів